Krzyżyk zamykający popup

Partner strategiczny

O firmie

ThinkCo jest butikową agencją doradczą specjalizującą się w rynku nieruchomości, zrównoważonym rozwoju, przemyśle i nowoczesnych technologiach.

Analizujemy dane, trendy i sygnały zmian wyciągając precyzyjne insighty, dzięki którym możemy wspierać naszych klientów w bezprecedensowo szerokim zakresie. Prowadzimy działalność wydawniczą, doradczą i projektową. Nasze działania mają na celu głębokie zrozumienie i tworzenie najlepszych rozwiązań dla nieoczywistych problemów.

Czym się zajmujemy?

ThinkCo profesjonalnie zajmuje się informacją. Pozyskujemy dane, analizujemy je, wyciągamy wnioski i prezentujemy, albo w formie publicznych raportów, albo szczegółowych wytycznych na indywidualne zlecenie. Z jednej strony oznacza to działanie na pograniczu mediów i marketingu, z drugiej w obszarze strategii i doradztwa. Dzięki takiemu podejściu nasi klienci uzyskują niezwykle precyzyjny, a jednocześnie szeroki obraz sytuacji oraz są w stanie lepiej zrozumieć otaczające ich zjawiska i trendy, co jest niezwykle przydatne przy podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych i marketingowych.

Jak wyglądawspółpraca z ThinkCo?

Współpraca z ThinkCo zaczyna się od bezpłatnej konsultacji, w trakcie której możemy zapoznać się z charakterystyką problemu, z którym się mierzysz. Poznajemy skale wyzwania, cele i dotychczasowe założenia. Następnie przygotowujemy szyty na miarę, wieloetapowy plan działań analitycznych i projektowych, mający na celu przynieść odpowiedzi na wszystkie wątpliwości i opracowanie dopasowanych do nich rozwiązań. Ostatnim, fakultatywnym etapem, jest przygotowanie strategii działań promocyjnych, mające na celu osadzenie marki, produktu, usługi lub zmiany którą wprowadzono, w świadomości rynkowej.

Skontaktuj się z nami

    Firmowy adres e-mail
    Numer telefonu
    Temat wiadomości
    Klikając przycisk “Wyślij zapytanie” zgadzasz się na kontakt telefoniczny oraz mailowy w celu przekazania przez nas informacji handlowych. Twoje dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Szczegóły dot. przetwarzania Twoich danych Polityka Prywatności.