Krzyżyk zamykający popup

Partner strategiczny

O firmie

Od pierwszej dostawy misja Glovo jest jasna: zapewnić mieszkańcom miast łatwy dostęp do wszystkiego, czego potrzebują. Chcemy uprościć codzienne życie i pomóc zaoszczędzić czas. 

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się aplikacji łączących użytkowników z restauracjami, sklepami i kurierami. Oprócz dowozów z restauracji oferujemy zakupy spożywcze, dostawy z kwiaciarni, cukierni i wielu innych. Działamy w ponad 1500 miastach w 25 krajach. 

Ponad 90% z naszych prawie 200 000 partnerów to małe i średnie przedsiębiorstwa. Wspieramy je w procesie rozwoju cyfryzacji i zapewniamy dodatkowe źródło przychodu. Stawiamy też na ograniczenie marnowania jedzenia. Pomogliśmy uratować już 1,5 miliona kg żywności (ponad 400 000 kg w Polsce). Wykorzystujemy naszą logistykę, aby wspomagać organizacje pozarządowe w dostarczaniu posiłków potrzebującym. Zrównoważony rozwój wpisujemy w każdą dostawę Glovo. Część przychodu ze wszystkich zamówień przeznaczamy m.in. na inicjatywy społeczne.

Skontaktuj się z nami

    Firmowy adres e-mail
    Numer telefonu
    Temat wiadomości
    Klikając przycisk “Wyślij zapytanie” zgadzasz się na kontakt telefoniczny oraz mailowy w celu przekazania przez nas informacji handlowych. Twoje dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Szczegóły dot. przetwarzania Twoich danych Polityka Prywatności.