Krzyżyk zamykający popup

Partner strategiczny

O firmie

F&F Filipowski to jeden z największych polskich producentów urządzeń elektronicznych z zakresu automatyki domowej i przemysłowej oraz zaawansowanych systemów inteligentnego sterowania budynkiem.

Większość tworzonych przez nas rozwiązań jest modułowa, klient może je dowolnie rozbudowywać i dopasować pod swoje oczekiwania. Nasze systemy są wyposażone w wyjątkowe, zaprojektowane przez nas rozwiązania, co sprawia, że są intuicyjne i proste w obsłudze. Sami tworzymy aplikacje, które również aktualizujemy i wzbogacamy zgodnie z zapotrzebowaniem odbiorców. Własny dział badawczy, konstrukcyjny, informatyczny i programistyczny daje nam możliwość dostosowania produktów czy całych systemów do potrzeb naszych klientów, zarówno indywidualnych jak i przemysłowych.

Całość produkcji odbywa się w centrum Polski, co sprawia, że nasze produkty są atrakcyjne cenowo i dostępne dla każdego, kto ceni komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Oferujemy pomoc na każdym etapie, od chwili projektu poprzez wybór odpowiednich urządzeń do montażu, a także późniejszą obsługę. Zapewniamy serwis i pomoc techniczną dostępne od ręki.

Dbamy o wysoką jakość i niezawodność naszych produktów, które na każdym etapie poddawane są wielokrotnej kontroli. Wdrożyliśmy i stosujemy certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015.

Jak podchodzimy do zrównoważonego rozwoju? 

Idea zrównoważonego rozwoju idealnie wpasowuje się w obszar naszych działań. Świat potrzebuje zmian i kontroli nad dotychczas nieograniczoną konsumpcją mediów i zasobów, stąd dużego znaczenia nabiera tworzenie solidnych produktów, które mogą służyć długie lata i w razie potrzeby być naprawiane, zamiast wyrzucane. Bliskie naszemu sercu są również lokalne inicjatywy związane ze sportem i edukacją – wspieramy młode talenty, wyposażamy szkoły w sprzęt potrzebny do nauki zawodu, niesiemy pomoc ludziom będącym w potrzebie. 

Skontaktuj się z nami

    Firmowy adres e-mail
    Numer telefonu
    Temat wiadomości
    Klikając przycisk “Wyślij zapytanie” zgadzasz się na kontakt telefoniczny oraz mailowy w celu przekazania przez nas informacji handlowych. Twoje dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Szczegóły dot. przetwarzania Twoich danych Polityka Prywatności.