06 września , 2016

Śniadanie z odpowiedzialnymi zakupami

Śniadanie z odpowiedzialnymi zakupami

Podczas kolejnego CSR Business Brunch będziemy rozmawiać o etyce w łańcuchu dostaw oraz o trendach CSR w sferze zrównoważonych zamówień.

 

CSR Business Brunch to późne śniadanie biznesowe, spożywane w swobodnej atmosferze i obfitujące w inspiracje i networking. Tym razem będziemy rozmawiać o najnowszych trendach w obszarze zrównoważonych dostaw. Na zakończenie zapraszamy do dyskusji z prelegentami, podczas której wspólnie omówimy wyzwania, jakie stoją przed firmami w Polsce w kontekście społecznej odpowiedzialności w łańcuchach dostaw.

czas: 29 września 2016 r., 10:00-12:00
miejsce: Wolna Przestrzeń, ul. Michała Paca 40, Warszawa

Program:

  • Etyka w łańcuchu dostaw
  • Trendy CSR w sferze odpowiedzialnych dostaw
  • Zrównoważone dostawy – wyzwanie dla biznesu
  • Ćwiczenie networkingowe z udziałem uczestników

Prelegentami będą m.in. Danuta Kędzierska z TÜV Rheinland Polska, będąca doświadczonym audytorem odpowiedzialności społecznej, oraz Andrzej Stawski – Europe Sustainability Manager w firmie ABB.

Zapisy prosimy kierować na adres michal.sobczyk@goresponsible.pl do 26 września. Udział w spotkaniu jest możliwy jedynie po zgłoszeniu i otrzymaniu potwierdzenia od organizatorów.

Partner spotkania:
TÜV Rheinland Polska

Po brunchu zapraszamy również do udziału w praktycznym szkoleniu „Aspekty społeczne i środowiskowe w łańcuchach dostaw”, które odbędzie się w godzinach 12:30-17:00.

Share

termin_iko3