ReferencjeKAROLINA DŁUGOSZ,

MENADŻER CSR W CAPGEMINI POLSKA


Szkolenie Go Responsible było dobrze przygotowane merytorycznie i jasno ustrukturyzowane. Duże doświadczenie i wiedza prowadzącego umożliwiły konkretne dyskusje i wyciągnięcie ze szkolenia wiedzy przydatnej dla poszczególnych uczestników.

ALEKSANDRA JUSZCZAK,

MENADŻER DS. PR W SKOK UBEZPIECZENIA


W styczniu 2016 r. wzięłam udział w szkoleniu pt. „ABC raportowania CSR”. Z przyjemnością stwierdzam, że zarówno strona organizacyjna, jak i samo prowadzenie szkolenia nie tylko były bez zarzutu, ale przyniosły wiele pozytywnych wrażeń. Wydarzenie zdecydowanie pomogło poszerzyć moją wiedzę w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu. Polecam współpracę z Go Responsible!

MARTA MARCZUK-KOMISZKE,

KIEROWNIK PLANU DLA SPOŁECZNOŚCI W TESCO POLSKA


Szkolenie pełne praktycznych wskazówek i przede wszystkim inspiracji. Wyszłam z głową pełną pomysłów, a zatem gorąco polecam!

MARIA SIEKLUCKA

SPECJALISTA DS. CSR W PROVIDENT POLSKA


Uczestniczyłam w szkoleniu poświęconym komunikacji z interesariuszami podczas procesu tworzenia raportu CSR oraz nowoczesnym formom raportowania. Specjaliści z Go Responsible byli bardzo dobrze przygotowani pod względem merytorycznym, prezentowali szerokie spojrzenie i wnieśli dużo interesujących, z mojego punktu widzenia, kwestii. Polecam Go Responsible jako fachowego organizatora szkoleń i warsztatów.

EMILIA DRZYMAŁA,

MENADŻER DS. MARKETINGU I CSR W PCC EXOL SA


Szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, zaś aktywizująca forma zajęć w pełni wyczerpała jego tematykę. Wiedza nabyta podczas szkolenia będzie bardzo przydatna w codziennej pracy zawodowej.

AGNIESZKA MASZEWSKA,

SPECJALISTKA DS. KOMUNIKACJI W JET LINE


W szkoleniu przeprowadzonym przez zespół Go Responsible bardzo cenna była dla mnie perspektywa praktyczna. Tylko tyle teorii, ile konieczne, i maksymalnie dużo konkretów: wystąpienia ekspertów-praktyków, przykłady realizacji zaczerpnięte z własnych doświadczeń. Takie spotkania nie tylko uczą, ale także inspirują; otwierają nowe furtki, ale i rozwiewają mity, obalają fałszywe przekonania, a czasem odzierają ze złudzeń. Jednym zdaniem: warto iść.

KATARZYNA STOBIECKA,

AUTORKA BLOGA O TEMATYCE CSR POCZUJ-MIETE-DO-CSR.BLOG.PL


Szkolenie na temat raportowania CSR było bardzo interesujące, wiele z niego wyniosłam. Za jego mocne strony uważam dobre opracowanie tematu oraz stworzenie platformy do wymiany doświadczeń i opinii między praktykami CSR. Merytoryczną część szkolenia dobrze uzupełniały ćwiczenia praktyczne oraz problemowe. Jest to na pewno szkolenie warte polecenia!

LUIZA SIDORCZUK,

GREEN PAPERS BACKSELLER


Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu na temat skutecznej komunikacji CSR. Było ono bardzo dobrze zorganizowane i sprawnie poprowadzone, pełne inspiracji oraz cennych wskazówek. Gorąco zachęcam do skorzystania z oferty Go Responsible!
termin_iko3