Krzyżyk zamykający popup

Partner strategiczny

O firmie

White Star Real Estate (WSRE) to zdywersyfikowana spółka z branży nieruchomości, której podstawowa działalność obejmuje nabywanie i rozwój nieruchomości oraz świadczenie usług zarządzania aktywami i nieruchomościami. Jesteśmy obecni w regionie Europy Środkowo-Wschodniej od 1997 r., będąc liderem w realizacji ponad 50 projektów deweloperskich i zarządzając obecnie ponad 100 budynkami o łącznej powierzchni ponad dwóch milionów mkw.

Portfolio spółki obejmuje w dużej części nieruchomości biurowe, a także kilka inwestycji magazynowych, handlowych, rekreacyjnych i mieszkaniowych. Posiadając biura w Polsce, Czechach, na Węgrzech i w Rumunii, zespół White Star Real Estate liczy ponad 300 osób, które skupiają się na zapewnieniu klientom wysokiej jakości usług zarządzania nieruchomościami, jak również pozyskiwaniu i rozwijaniu inwestycji na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. 

Kluczowe projekty realizowane w Polsce: Elektrownia Powiśle, The Park Kraków, The Park Warsaw, X20, Fabryka PZO, Praga 306.


Jak podchodzimy do zrównoważonego rozwoju?

Podstawę odpowiedzialnych działań w firmie stanowi Polityka Środowiskowa, Społeczna i Zarządzania Korporacyjnego (ESG). Została wprowadzona, aby wyznaczyć cele dalszego zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska, zarządzania korporacyjnego oraz zaangażowania wobec naszych pracowników i społeczności, w których działamy.

ŚRODOWISKO

Wykorzystujemy liczne innowacyjne rozwiązania służące osiągnięciu efektywności energetycznej, redukcji zużycia wody i recyklingu odpadów. W swoich projektach stawiamy również na wzmacnianie różnorodności biologicznej czy promowanie alternatywnych rozwiązań transportowych. Potwierdzeniem starań na rzecz ochrony środowiska naturalnego jest certyfikacja budynków biurowych, handlowych i magazynowych – obecnie ponad 85 proc. portfolio WSRE jest certyfikowane według standardów BREEAM lub LEED. Wszystkie projekty w fazie rozwoju oraz przyszłe projekty firmy również zostaną certyfikowane przez międzynarodowo uznane organizacje ds. ochrony środowiska. 

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Firma podejmuje działania mające na celu stworzenie nieruchomości otwartych na sąsiedztwo, wspierając i promując integrację z lokalną społecznością. W White Star Education Foundation wspieramy też organizacje non-profit i innowatorów społecznych. Wspierane przez nas inicjatywy to:

 • Katalyst Education,
 • OpenStax Poland,
 • Katalyst Engineering,
 • Fundacja Przyjaciół Szpitali Dziecięcych w Warszawie,
 • Fundacja „I MY”.

ŁAD KORPORACYJNY

White Star Real Estate opracowało kodeks postępowania dla swoich pracowników, aby określić wartości, etykę i odpowiedzialności wobec firmy, naszych kolegów, klientów i inwestorów. Ponadto WSRE działa zgodnie ze wszystkimi przepisami i regulacjami antykorupcyjnymi oraz z najlepszymi praktykami branżowymi. White Star Real Estate zobowiązuje się również do prowadzenia swojej działalności zgodnie z zasadami określonymi w amerykańskiej Ustawie o Praktykach Korupcyjnych za Granicą (FCPA), amerykańskimi ustawami antyterrorystycznymi i sankcjami gospodarczymi oraz brytyjską Ustawą Antykorupcyjną (UKBA). Jesteśmy też zaangażowani w ochronę prywatności i poufności informacji dostarczanych przez użytkowników witryny internetowej i klientów.

Skontaktuj się z nami

  Firmowy adres e-mail
  Numer telefonu
  Temat wiadomości
  Klikając przycisk “Wyślij zapytanie” zgadzasz się na kontakt telefoniczny oraz mailowy w celu przekazania przez nas informacji handlowych. Twoje dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Szczegóły dot. przetwarzania Twoich danych Polityka Prywatności.