Krzyżyk zamykający popup

Partner strategiczny

O firmie

Jesteśmy deweloperem realizującym od 2011 r. wysokiej jakości projekty mieszkaniowe w Polsce. Należymy do Grupy Skanska, światowego lidera w budownictwie o ponad 135-letniej historii realizującego projekty na wybranych rynkach w Skandynawii, Europie i USA. Kierując się wartościami Grupy Skanska, chcemy przyczyniać się do tworzenia lepszego społeczeństwa. Dostarczamy innowacyjnych, zrównoważonych rozwiązań zarówno dla prostych, jak i złożonych projektów. 

W Polsce działamy na rynkach warszawskim i krakowskim. Zrealizowane przez nasprojekty w Warszawie to: Park Ostrobramska, Osiedle Mickiewicza (4 etapy), Park Skandynawia (3 etapy), Holm House (4 etapy), Jaśminowy Mokotów (5 etapów), Solen Kabaty oraz Nu Warszawa Wola (1 etap). Obecnie jesteśmy na etapie budowy kolejnych faz osiedli Park Skandynawia (2 etapy), Holm House (5. etap) oraz projektu Stilla. Ostatnio do naszej oferty dołączył 2. etap osiedla NU Warszawa Wola. W Krakowie zakończyliśmy budowę naszej pierwszej inwestycji: Hemma Orawska. 

Jak podchodzimy do zrównoważonego rozwoju?

Zgodnie z filozofią działania Skanska, stawiamy na zrównoważone budownictwo. Nasze osiedla jako pierwsze w Polsce były certyfikowane w międzynarodowym systemie BREEAM, jako pierwsi zaczęliśmy też stosować energię odnawialną na naszych budowach. Obecnie zarówno zielona certyfikacja, jak i inwestowanie w energię odnawialną w procesie powstawania budynku, są naszymi standardami.

Szczególną wagę przykładamy do projektowania obiektów bez barier architektonicznych dla osób o różnym stopniu mobilności i w różnym wieku. Troszczymy się o to, by nasze budynki mogły otrzymać certyfikat „Obiekt bez barier”. Ważne jest dla nas, by budować dla mieszkańców, dlatego na naszych osiedlach powstają starannie zaprojektowane przestrzenie wspólne czy ogólnodostępne świetlice.

Niezwykle istotna dla naszej firmy  świadomość środowiskowa, zgodnie z którą tworzymy zrównoważone osiedla mieszkaniowe, owocuje uznaniem w oczach ekspertów rynku budowlanego i nieruchomości. Podczas naszej ponad 10-letniej obecności na polskim rynku mieszkaniowym zdobyliśmy szereg branżowych nagród i wyróżnień w takich konkursach jak: Nagroda Architektoniczna Prezydenta m. st. Warszawy, „Lider Dostępności”, PLGBC Green Building Awards, 4Buildings Awards, „Zielony Orzeł” i „Twórcy Przestrzeni” Rzeczpospolitej oraz Listki CSR Polityki. Co roku nasze działania w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu są odnotowywane w Raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu.  

Skontaktuj się z nami

    Firmowy adres e-mail
    Numer telefonu
    Temat wiadomości
    Klikając przycisk “Wyślij zapytanie” zgadzasz się na kontakt telefoniczny oraz mailowy w celu przekazania przez nas informacji handlowych. Twoje dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Szczegóły dot. przetwarzania Twoich danych Polityka Prywatności.