Krzyżyk zamykający popup

Partner strategiczny

O firmie

Działania Ekovoltis koncentrują się na promowaniu i wspieraniu dekarbonizacji polskiej gospodarki. Chcemy łączyć wytwórców energii pochodzącej z OZE z firmami szukającymi proekologicznych rozwiązań energetycznych. 

Dużą wagę przykładamy do zasad zrównoważonego rozwoju oraz odpowiedzialności ESG. Jednym z obszarów naszej działalności jest wspieranie firm w przechodzeniu na zieloną energię. W ten sposób przyczyniamy się też do usprawnienia gospodarki, która staje się mniej zależna od paliw kopalnych. A to zwiększa jej stabilność i odporność na globalne zmiany w sektorze energetycznym. 

Chcemy zadbać o czyste i bezpieczne środowisko życia dla przyszłych pokoleń. Dlatego organizujemy też akcje informacyjne, debaty i warsztaty o zaletach korzystania z odnawialnych źródeł energii.

Zostaliśmy wyróżnieni prestiżowymi nagrodami, m.in. EKO INNOWATORY (przyznawana przez Europejski Ośrodek Gospodarczy), ORŁEM WPROST POLSKIEGO BIZNESU oraz INNOWATORY WPROST w kategorii DOBRY GEN INNOWACJI.

Skontaktuj się z nami

    Firmowy adres e-mail
    Numer telefonu
    Temat wiadomości
    Klikając przycisk “Wyślij zapytanie” zgadzasz się na kontakt telefoniczny oraz mailowy w celu przekazania przez nas informacji handlowych. Twoje dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Szczegóły dot. przetwarzania Twoich danych Polityka Prywatności.