Krzyżyk zamykający popup

Partner strategiczny

O firmie

Atlas Ward jest liderem generalnego wykonawstwa obiektów przemysłowych i logistycznych. Nasz unikalny model operacyjny gwarantuje wysoce efektywną realizację inwestycji budowlanych wraz z rozwiązaniami technologiczno-instalacyjnymi. Atlas Ward to:

 • 25 lat doświadczenia,
 • 800 zrealizowanych inwestycji, o łącznej powierzchni 6 mln mkw.,
 • 25 zespołów realizacyjnych,
 • 700 pracowników, 
 • 5 oddziałów we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Szczecinie. 

Wspieramy inwestorów w realizacji założeń optymalnego budowania. Konsekwentnie opieramy się na własnej strategii ESG „Optymalne budowanie” na lata 2024-2027, której celem jest tworzenie zrównoważonych praktyk biznesowych zgodnych z celami zrównoważonego rozwoju ONZ. Przykładem świadomego podejścia jest fakt, że zrealizowana przez nas inwestycja otrzymała pierwszy w Polsce certyfikat BREEAM New Construction (etap Final) dla obiektów produkcyjnych na poziomie Outstanding. 

Atlas Ward Polska wyróżnia innowacyjne podejście do nowych technologii. W codziennej pracy wykorzystujemy metodykę BIM, na każdym etapie projektu. Dążymy do bycia liderem w transformacji cyfrowej i digitalizacji w branży budowlanej. 

Zaufały nam setki inwestorów. Wśród klientów znajdują się czołowi gracze rynkowi – m.in. Bridgestone, DHL, P3, IKEA, InPost, Wielton, 7R, Autolive, Panattoni, PERSAN, DSV. Wywiadownia gospodarcza Dun & Bradstreet na podstawie aktualnych danych pozytywnie ocenia kondycję finansową firmy i potwierdza jej stabilną pozycję.

Skontaktuj się z nami

  Firmowy adres e-mail
  Numer telefonu
  Temat wiadomości
  Klikając przycisk “Wyślij zapytanie” zgadzasz się na kontakt telefoniczny oraz mailowy w celu przekazania przez nas informacji handlowych. Twoje dane będą przetwarzane w celach marketingowych. Szczegóły dot. przetwarzania Twoich danych Polityka Prywatności.