Krzyżyk zamykający popup

HONOR zorganizował w Pekinie drugie Forum Zrównoważonego Rozwoju HONOR ESG. Wydarzenie wsparli m.in. Organizacja Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju Przemysłowego czy Chińskie Stowarzyszenie Gospodarki o Obiegu Zamkniętym.

Podczas wydarzenia HONOR, który jest globalnym dostawcą inteligentnych urządzeń, przedstawił swój raport ESG dotyczący kwestii wpływu na ochronę środowiska, dbania o społeczeństwo i ładu korporacyjnego za rok 2023, podkreślając swoje postępy w zakresie wzmacniania pozycji młodzieży, technologii przynoszącej korzyści i zielonej transformacji. Ponadto w Muzeum Pałacowym zorganizowano wystawę nagrodzonych prac w ramach HONOR Talents Global Design Awards. Wydarzenie odbyło się w Muzeum Pałacowym w Pekinie i zgromadziło dyplomatów, organizacje międzynarodowe, stowarzyszenia branżowe, uniwersytety i przedsiębiorstwa w celu przeprowadzenia wnikliwych dyskusji na temat zrównoważonego rozwoju.

Stymulowanie zrównoważonego rozwoju poprzez innowacje

Firma HONOR deklaruje, że traktuje działania z zakresu ESG jako długoterminowy cel strategiczny, który obejmuje siedem kluczowych obszarów: ochrona środowiska, technologia przynosząca korzyści, prywatność, wzmocnienie pozycji młodzieży, odpowiedzialność społeczna dostawców, rozwój pracowników i odpowiedzialny ład korporacyjny.

– W ramach swojego zaangażowania w zrównoważony rozwój ukierunkowany na człowieka, firma HONOR dąży do wspierania innowacyjnego, otwartego, integracyjnego i odpowiedzialnego przedsiębiorstwa. Pragniemy wychodzić poza ramy i tworzyć nowy, inteligentny świat dla wszystkich” – mówił George Zhao, dyrektor generalny HONOR Device Co. Ltd.

Potencjał młodych talentów

Konkurs HONOR Talents Global Design Awards stał się platformą dla młodych talentów z całego świata umożliwiającą im zaprezentowanie swojego potencjału. W ciągu ostatnich czterech lat zgromadzono 25 tysięcy zgłoszeń z ponad 40 rynków i 240 uczelni. W 2023 roku interaktywna instalacja artystyczna pt. „What’s Going on the Stone” („Co się dzieje w kamieniu”) stworzona przez Yuana Shi z CAFA otrzymała główną nagrodę spośród wszystkich zgłoszeń z całego świata. Instalacja ta zachęca widzów do interakcji międzypokoleniowych z postaciami z dynastii Han, w sposób przekonujący ilustrując intrygujące zderzenie technologii i kultury.

Wystawę prac w ramach HONOR Talents Global Design Awards zorganizowano w pawilonie Yanchun w ogrodzie pałacowym Jianfu. Po wcześniejszych wystawach, które odbyły się w siedzibie ONZ w Nowym Jorku, Paseo de la Reforma w Meksyku oraz w Hamburgu na terenie Speicherstadt wpisanego na listę światowego dziedzictwa, projekt HONOR na rzecz wzmocnienia pozycji młodzieży po raz kolejny znalazł się w globalnym centrum kultury.

Źródło: prnewswire.com

Akademia ESG_Logo zielone kwadrat
Akademia ESG
Akademia ESG to największa w Polsce baza wiedzy o ESG. Inspirujemy do wdrażania zrównoważonych praktyk, stając się miejscem pierwszego wyboru dla każdego, szukającego najlepiej przygotowanych informacji na temat ESG.
NAPISZ DO NAS