Ładowanie Wydarzenia

Strategie ESG z uwzględnieniem najnowszych wytycznych i regulacji – szkolenie online

Szkolenie z bloku: Raporty i strategie ESG

W najbliższych miesiącach firmy będą musiały przeprowadzić dokładną analizę wszystkich rodzajów prowadzonej przez nie działalności, by upewnić się, że strategie, które uzupełniają lub tworzą będą uwzględniały aktualne i nadchodzące wytyczne w obszarze ESG. Zakres jest szeroki, obejmuje bowiem m.in. zmiany klimatu, łańcuch wartości, zrównoważony rozwój.  

Jakie są benchmarki i praktyki rynkowe? Jakie są oczekiwania interesariuszy i czego wymagają wytyczne i regulacje? Jak przygotować procesy konsultacji i określania celów, a w konsekwencji projektowania polityk i konkretnych działań?

Umiejętności i wiedza uzyskana po szkoleniu:

  • Trendy kształtujące rynek i otoczenie firmy
  • Terminologia i narzędzia stosowane w nowych standardach, prezentowania strategii, planowania i współpracy z agencjami ratingowymi ESG
  • Kluczowe regulacje, wytyczne i kryteria techniczne
  • Najważniejsze instytucje, partnerstwa i inicjatywy biznesowe w obszarze ESG

Grupa docelowa:
Szkolenie dla zarządów i rad nadzorczych, analityków ryzyka, działów zakupowych/sprzedażowych, specjalistów komunikacji

Przemysław Oczyp

Go Responsible

Konsultant, trener, doradca, Prezes Zarządu i Partner w firmie doradczej Go Responsible. Posiada doświadczenie pracy w biznesie i organizacjach pozarządowych oraz współpracy z administracją państwową. Realizuje projekty doradcze z zakresu ESG i CSR: budowanie strategii, przygotowanie i prowadzenie dialogu z interesariuszami, raportowanie niefinansowe, zintegrowane, ESG. Pracował dla takich klientów jak LOTOS, ENEA, Polpharma, Polenergia, mBank, T-Mobile, BGK, Kompania Piwowarska, Budimex, Gaz-System i PSG.

Michał Sobczyk

Go Responsible

Ekspert ESG, dziennikarz i redaktor specjalizujący się w tematyce społecznej oraz ekologicznej. Absolwent ochrony środowiska na Uniwersytecie Łódzkim, część studiów odbył na Wageningen University w Holandii. Przez wiele lat związany z organizacjami pozarządowymi i inicjatywami nieformalnymi poszukującymi zrównoważonych społecznie, ekonomicznie i ekologicznie rozwiązań ustrojowych i gospodarczych. Współpracownik tygodnika Przegląd. Współpracował jako autor treści, konsultant merytoryczny, redaktor lub korektor przy projektach realizowanych dla takich klientów jak Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, Credit Agricole, Grupa ENEA, Polska Spółka Gazownictwa, Kompania Piwowarska, mBank, Orbis, Polpharma, Sitech, TAURON.

 

Go Responsible od 2014 r. kompleksowo doradza firmom w sferze ESG i CSR. Wspiera je w formułowaniu strategii, dostarcza wiedzę w postaci szkoleń i analiz, a przede wszystkim pomaga w procesie raportowania niefinansowego i komunikacji ESG. Jej zespół tworzą eksperci z zakresu CSR i ochrony środowiska, specjaliści z dziedziny relacji inwestorskich oraz komunikacji korporacyjnej. Gwarantuje zgodność z międzynarodowymi wytycznymi i standardami, m.in. GRI, ISO 26000, UNGC, IIRC, a także dopasowanie informacji publikowanych na stronach korporacyjnych oraz w raportach rocznych i niefinansowych do tego, na co zwracają szczególną uwagę interesariusze, firmy ratingowe i fundusze inwestycyjne. Współpracuje z największymi firmami giełdowymi z różnych sektorów gospodarki.


INWESTYCJA: 990 PLN netto
CENA OBEJMUJE: udział w szkoleniu, materiały edukacyjne, zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo

Szkolenie „Strategie ESG z uwzględnieniem najnowszych wytycznych i regulacji” jest jednym z sześciu realizowanych w ramach Akademii ESG.

W przypadku wycofania zgłoszenia w terminie późniejszym niż 7 dni przed szkoleniem, uczestnik/uczestniczka zostanie obciążony/obciążona kosztem w wysokości 50% opłaty. Odwołanie zgłoszenia musi być dokonane w formie pisemnej. Możliwe jest zgłoszenie zastępstwa uczestnika/uczestniczki przez inną osobę. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia lub zmiany jego terminu, jednak nie później niż 7 dni przed datą szkolenia. Nieobecność uczestnika/uczestniczki na szkoleniu bez uprzedniego poinformowania skutkuje obciążeniem pełnymi kosztami udziału. Udział w szkoleniu jest płatny z góry, na podstawie wystawionej faktury.

Rabaty i zniżki

Osobom, które jednorazowo wykupią więcej niż 3 szkolenia oferujemy zniżki i rabaty:

  • 10% rabatu przy zapisie na minimum 3 szkolenia
  • 20% rabatu przy zapisie na 6 szkoleń

UWAGA: data wydarzenia może ulec zmianie!

Jeżeli jesteś zainteresowany/ zainteresowana szkoleniem – skontaktuj się z nami: kontakt@goresponsible.pl

Data szkolenia:

11 października

Godzina:

09:00 - 13:00

Cena szkolenia:

990 PLN

Lokalizacja

online

Organizator

Go Responsible
Telefon:
504 099 561
Email:
szkolenia@goresponsible.pl

Udostępnij

termin_iko3