Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Raportowanie ESG 2021/2022

Wprowadzenie do nowych zasad raportowania (CSRD/NFRD), wytyczne, najlepsze praktyki z rynku: Publikacja propozycji regulacji CSRD to prawdziwy game changer w raportowaniu. (Corporate Sustainability Reporting Directive) – Dyrektywa Komisji Europejskiej ds. raportowania zagadnień zrównoważonego rozwoju – nie tylko wzmacnia ale i rozbudowuje znacznie wymagania dotychczasowej (Non-Financial Reporting Directive – NFRD) oraz polskiego odpowiednika w ustawie o rachunkowości.

Jakie zalecenia powinny być wdrażane już teraz? Jakie cele mają regulacje i jak będzie wyglądać standaryzacja raportowania? Jakie będą obowiązkowe wskaźniki i mechanizmy naśladujące raportowanie finansowe, nowe progi stosowania i zakresy? Na czym polegać ma digitalizacja i analizy maszynowe raportów?

Umiejętności i wiedza uzyskana po szkoleniu:

  • Zakresy, progi i terminy wprowadzania wytycznych i regulacji UE w zakresie raportowania ‘zrównoważonego’, ‘zintegrowanego’
  • Kluczowe regulacje, wytyczne i kryteria techniczne
  • Benchmark raportowania niefinansowego w sektorach oraz międzynarodowo
  • Najważniejsze instytucje, partnerstwa i inicjatywy biznesowe w obszarze ESG

Grupa docelowa:
Szkolenie dla zarządów i rad nadzorczych,  dla zespołów raportowania ESG/CSR, działów strategii i relacji

Łukasz Chojecki

Tailors Group i Go Responsible

Menadżer z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie komunikacji korporacyjnej i finansowej oraz projektów digitalowych. Z wykształcenia politolog, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał koordynując kampanie społeczne w Polskiej Akcji Humanitarnej. W następnych latach, pracując w agencji Public Relations, prowadził projekty z zakresu PR finansowego i produktowego, specjalizując się w działaniach dotyczących relacji inwestorskich. Od 2009 roku doradzał klientom prowadząc własną firmę oferującą nie tylko działania z zakresu tradycyjnej komunikacji, ale przede wszystkim projekty digitalowe. Pracował m.in. dla: TAURON Polska Energia, Grupa Azoty, Wyborowa Pernod Ricard, Adobe, New World Resources, Prairie Mining, MMG, PGE Energia Odnawialna i wielu innych.

Marcin Grzybek

Go Responsible

Ekspert CSR i ESG, od 2018 r. w Go Responsible pracuje nad strategiami i raportami zrównoważonego rozwoju, m.in. dla spółek z branż: finansowej, farmaceutycznej, budowlanej i energetycznej. Wcześniej przez 8 lat związany z Forum Odpowiedzialnego Biznesu, gdzie odpowiadał ze realizację najważniejszych projektów organizacji, m.in. 7. Targów CSR czy czterech edycji raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Szeroką wiedzę na temat CSR i ESG łączy z umiejętnościami analitycznymi. Doświadczony w realizacji szkoleń i wystąpień publicznych. Absolwent Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Wolontariusz w Fundacji Ocalenie.

Go Responsible od 2014 r. kompleksowo doradza firmom w sferze ESG i CSR. Wspiera je w formułowaniu strategii, dostarcza wiedzę w postaci szkoleń i analiz, a przede wszystkim pomaga w procesie raportowania niefinansowego i komunikacji ESG. Jej zespół tworzą eksperci z zakresu CSR i ochrony środowiska, specjaliści z dziedziny relacji inwestorskich oraz komunikacji korporacyjnej. Gwarantuje zgodność z międzynarodowymi wytycznymi i standardami, m.in. GRI, ISO 26000, UNGC, IIRC, a także dopasowanie informacji publikowanych na stronach korporacyjnych oraz w raportach rocznych i niefinansowych do tego, na co zwracają szczególną uwagę interesariusze, firmy ratingowe i fundusze inwestycyjne. Współpracuje z największymi firmami giełdowymi z różnych sektorów gospodarki.


INWESTYCJA: 990 PLN netto
CENA OBEJMUJE: udział w szkoleniu, materiały edukacyjne, zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo

W przypadku wycofania zgłoszenia w terminie późniejszym niż 7 dni przed szkoleniem, uczestnik/uczestniczka zostanie obciążony/obciążona kosztem w wysokości 50% opłaty. Odwołanie zgłoszenia musi być dokonane w formie pisemnej. Możliwe jest zgłoszenie zastępstwa uczestnika/uczestniczki przez inną osobę. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia lub zmiany jego terminu, jednak nie później niż 7 dni przed datą szkolenia. Nieobecność uczestnika/uczestniczki na szkoleniu bez uprzedniego poinformowania skutkuje obciążeniem pełnymi kosztami udziału. Udział w szkoleniu jest płatny z góry, na podstawie wystawionej faktury.

Rabaty i zniżki

Osobom, które jednorazowo wykupią więcej niż 2 szkolenia oferujemy zniżki i rabaty:

  • 15% rabatu przy zapisie na minimum 3 szkolenia
  • 25% rabatu przy zapisie na minimum 5 szkoleń
  • 5% dodatkowej zniżki na udział dla każdego uczestnika przy zgłoszeniu 2 lub więcej osób z jednej firmy na to samo szkolenie

UWAGA: data wydarzenia może ulec zmianie!

Formularz zgłoszeniowy

 

Dane uczestnika/uczestniczki

Imię i nazwisko:

Stanowisko:

Telefon:

E-mail:


 

Dane do faktury

Firma:

Ulica:

Nr budynku i lokalu:

Kod pocztowy:

Miasto:

NIP:

 
 

Deklaruję, że wezmę udział (ja lub inne osoby z mojej firmy) w:

szkoleniu „ESG w relacjach inwestorskich” (19 października 2021 r.)szkoleniu „Wprowadzenie analizy szans i ryzyk ESG do systemu zarządzania ryzykiem w firmie” (16 listopada 2021 r.)szkoleniu „ESG a strategia spółki, perspektywa inwestorska” (23 listopada 2021 r.)szkoleniu „Zgłęb nową taksonomię UE” (8 grudnia 2021 r.)szkoleniu „Benchmarki i rankingi ESG” (14 grudnia 2021 r.)szkoleniu „Dojrzały ład korporacyjny i inkluzywne przywództwo” (16 grudnia 2021 r.)szkoleniu „Mierzenie wspływu społecznego” (11 stycznia 2022 r.)szkoleniu „ESG i compliance” (25 stycznia 2022 r.)

 

 
ZGADZAM SIĘ na przesyłanie przez Go Responsible Sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji o szkoleniach, produktach, promocjach oraz innych informacji handlowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dn. 18 lipca 2002 r.
 

Go Responsible Sp. z o.o. nie udostępnia i nie udostępni nikomu Twoich danych i w każdej chwili masz możliwość rezygnacji z otrzymywania materiałów.

 

Potwierdzenie zgłoszenia:

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest przesłanie do organizatora zgłoszenia za pośrednictwem niniejszego formularza oraz dokonanie wpłaty na konto Go Responsible (szczegóły w tej drugiej kwestii otrzymają Państwo drogą mailową). Po opłaceniu stosownej faktury prześlemy potwierdzenie uczestnictwa.

 


Data szkolenia:

28 września

Godzina:

09:00 - 13:00

Cena szkolenia:

990 PLN

Lokalizacja

online

Organizator

Go Responsible
Telefon:
504 099 561
Email:
szkolenia@goresponsible.pl

Udostępnij

termin_iko3