Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Nadaj kierunek kołu życia

– zmieniaj i daj się zmieniać

Zapraszamy na inspirujące i niebanalne w formie warsztaty dla kobiet, połączone z weekendowym relaksem. Celem spotkania jest wsparcie uczestniczek w skutecznym wprowadzaniu zmian w życiu zawodowym i prywatnym.

Dla kogo?

Warsztaty są adresowane do kobiet, które pragną efektywnie się zmieniać i aktywnie dążyć do życiowej równowagi – niezależnie od ich wieku czy wykonywanego zawodu.

Idea

Jedną z częstszych porad spotykanych w literaturze rozwojowej jest ta, aby – jeśli już decydujemy się na zmianę, małą czy dużą – skupić się wyłącznie na tym, na co mamy wpływ. Zbytnia koncentracja na tym zaleceniu daje złudny obraz rzeczywistości i znacznie zawęża pole naszego działania. Co więcej, demotywuje nas, zwalniając z odpowiedzialności: wystarczy przecież uznać, że nie mam pełnej kontroli nad daną sferą, by zaniechać działania. Tymczasem możliwość kształtowania własnego życia, a przynajmniej naszej postawy wobec tego, co nas spotyka, mamy zawsze. Podczas warsztatu będziemy wspólnie poszukiwać granicy pomiędzy tym, co możemy oraz tym, czego nie możemy zmienić – w swoim otoczeniu i w sobie.

Dzięki uczestnictwu:

  • lepiej zrozumiesz, na co możesz mieć realny wpływ,
  • rozwiniesz uważność i otworzysz się na zmiany,
  • poznasz techniki pomagające efektywnie je zaplanować,
  • nauczysz się czerpania energii niezbędnej do wprowadzania zmian.

„Nadaj kierunek kołu życia – zmieniaj i daj się zmieniać” to inspirujące spotkanie z innymi ludźmi, ale także z samą sobą.

1. Powitanie – ćwiczenie-zabawa

2. Koło życia i tak się toczy, nadaj mu upragniony kierunek – ćwiczenie wspomagające uczestniczki w dokonaniu bilansu w poszczególnych obszarach życia oraz naszkicowaniu kierunków zmian

3. Napęd dla koła – ćwiczenie pozwalające uświadomić sobie, skąd czerpać siłę do zmian oraz jak zapewnić sobie wsparcie otoczenia

4. Wpływ i decyzje – ćwiczenie będące punktem wyjścia do rozmowy o pojęciu „wpływu”

5. Czas – nauka technik, które pomogą uczestniczkom zanalizować ich podejście do czasu i bardziej efektywnie rozplanować zmianę

Agata Szczotka-Sarna

Z wykształcenia medioznawczyni, z zawodu copywriter i marketing manager. Autorka programów edukacyjnych (m.in. EkoPaka), trenerka w zakresie komunikacji. Prywatnie mama Edgara i – wkrótce – Eryki oraz poszukiwaczka prostoty w miejskim życiu, o czym pisuje na blogu Sarnie Życie.

Opłata za warsztaty w formule Pay What You Feel, czyli zapłać tyle, ile uważasz!

W przypadku nieobecności bez uprzedniego poinformowania lub wycofania zgłoszenia w terminie późniejszym niż 3 dni przed warsztatami, uczestniczka zostanie obciążona kosztem w wysokości 150 zł. Odwołanie zgłoszenia musi być dokonane w formie pisemnej. Możliwe jest zgłoszenie zastępstwa uczestniczki inną osobą. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia w terminie nie później niż 7 dni przed datą warsztatu (opłaty zostaną wówczas zwrócone).

Formularz zgłoszeniowy

Imię i Nazwisko:

Telefon:

E-mail:

Branża:

Firma:

Stanowisko:

Adres:

NIP:

Tyle płacę:

Skąd wiesz o szkoleniu:

Potwierdzenie zgłoszenia:

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest przesłanie do organizatora zgłoszenia za pośrednictwem niniejszego formularza oraz dokonanie wpłaty na konto Go Responsible (szczegóły w tej drugiej kwestii otrzymają Państwo drogą mailową). Po opłaceniu stosownej faktury proforma prześlemy potwierdzenie uczestnictwa.

Data szkolenia:

11 czerwca 2016

Godzina:

10:00 - 13:00

Cena szkolenia:

Zapłać tyle, ile uważasz

Lokalizacja

Informacje wkrótce
Warszawa, Polska

Organizator

Go Responsible Coaching
Email:
natalia@goresponsible.pl
Strona internetowa:
http://gocoaching.pl/

Udostępnij

termin_iko3