Ładowanie Wydarzenia

Akademia ESG Pro – cykl 7 zaawansowanych szkoleń

Akademia ESG Pro to cykl dodatkowych, czterogodzinnych szkoleń uzupełniających wiedzę przekazywaną w ramach Akademii ESG.

Akademia ESG Pro jest adresowana do osób, które oczekują zaawansowanej wiedzy i umiejętności w zakresie najważniejszych aktualnych tematów z obszaru ESG. Cykl jest adresowany w szczególności do dyrektorów/dyrektorek, menedżerów/menedżerek i specjalistów/specjalistek w zakresie raportowania ESG/CSR, zrównoważonego rozwoju, zarządzania strategicznego, relacji inwestorskich, komunikacji korporacyjnej, zakupów/sprzedaży, compliance, controllingu oraz zarządzania ryzykiem.

INWESTYCJA

  • udział w całej Akademii ESG Pro (7 szkoleń): 4158 PLN netto (3326 PLN netto przy zapisach do końca czerwca)
  • udział w każdym pojedynczym szkoleniu z cyklu: 990 PLN netto (792 PLN netto przy zapisach do końca czerwca)

Cena obejmuje udział w wydarzeniu/-ach oraz materiały edukacyjne.

RABATY

  • 5% zniżki na udział dla każdego przy zgłoszeniu 2 lub więcej osób z jednej firmy

W przypadku wycofania zgłoszenia w terminie późniejszym niż 7 dni przed szkoleniem, uczestnik/uczestniczka zostanie obciążony/obciążona kosztem w wysokości 50% opłaty. Odwołanie zgłoszenia musi być dokonane w formie pisemnej. Możliwe jest zgłoszenie zastępstwa uczestnika/uczestniczki przez inną osobę. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia lub zmiany jego terminu, jednak nie później niż 7 dni przed datą szkolenia. Nieobecność uczestnika/uczestniczki na szkoleniu bez uprzedniego poinformowania skutkuje obciążeniem pełnymi kosztami udziału.

POZOSTAŁE WARUNKI UDZIAŁU

  • Udział w Akademii ESG Pro lub pojedynczych szkoleniach jest płatny z góry, na podstawie wystawionej faktury.
  • Istnieje możliwość dołączenia do Akademii ESG Pro w trakcie jej trwania i ukończenia jej w ramach kolejnego cyklu.
  • W przypadku zainteresowania jedynie częścią programu, istnieje możliwość udziału tylko w wybranym szkoleniu/szkoleniach.
  • Na zakończenie całej Akademii ESG Pro oraz każdego z pojedynczych szkoleń uczestnicy i uczestniczki otrzymują certyfikat (lub zaświadczenie) potwierdzający uczestnictwo.
  • W Akademii ESG Pro mogą brać udział firmy, co oznacza, że w każdym ze szkoleń może uczestniczyć inny przedstawiciel/inna przedstawicielka danego podmiotu.

UWAGA: terminy poszczególnych wydarzeń mogą ulec zmianie!

Formularz zgłoszeniowy

 

Dane uczestnika/uczestniczki

Imię i nazwisko:

Stanowisko:

Telefon:

E-mail:


 

Dane do faktury

Firma:

Ulica:

Nr budynku i lokalu:

Kod pocztowy:

Miasto:

NIP:

 
 

Deklaruję, że wezmę udział (ja lub inne osoby z mojej firmy) w:

całej Akademii ESG Pro (7 szkoleń)szkoleniu „Wprowadzenie do ESG” (21 września 2021 r.)szkoleniu „Raportowanie ESG 2021/2022” (28 września 2021 r.)szkoleniu „Zgłęb nową taksonomię UE” (5 października 2021 r.)szkoleniu „ESG i compliance” (11 października 2021 r.)szkoleniu „ESG w relacjach inwestorskich” (19 października 2021 r.)szkoleniu „Wprowadzenie analizy szans i ryzyk ESG do systemu zarządzania ryzykiem w firmie” (16 listopada 2021 r.)szkoleniu „Benchmarki i rankingi ESG” (30 listopada 2021 r.)

 

 
ZGADZAM SIĘ na przesyłanie przez Go Responsible Sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji o szkoleniach, produktach, promocjach oraz innych informacji handlowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dn. 18 lipca 2002 r.
 

Go Responsible Sp. z o.o. nie udostępnia i nie udostępni nikomu Twoich danych i w każdej chwili masz możliwość rezygnacji z otrzymywania materiałów.

 

Potwierdzenie zgłoszenia:

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest przesłanie do organizatora zgłoszenia za pośrednictwem niniejszego formularza oraz dokonanie wpłaty na konto Go Responsible (szczegóły w tej drugiej kwestii otrzymają Państwo drogą mailową). Po opłaceniu stosownej faktury prześlemy potwierdzenie uczestnictwa.

 


Data szkolenia:

21 września

Godzina:

09:00 - 13:00

Cena szkolenia:

4158 PLN

Lokalizacja

online

Organizator

Go Responsible
Telefon:
533 600 442
Email:
szkolenia@goresponsible.pl

Udostępnij

termin_iko3